Życzenia

Składanie życzeń bożonarodzeniowych to jeden z elementów tradycji. W dzisiejszych czasach tradycyjne kartki są coraz częściej wypierane przez smsy i życzenia składane przez Internet.

Wielokrotnie nie wiemy co napisać, bądź po prostu szukamy gotowych życzeń – śmiesznych, wzruszających lub pełnych ciepła. Z myślą o Was powstał dział, w którym znajdziecie życzenia na Święta Bożego Narodzenia. Wybierać możecie pośród sześciu kategorii – mamy tutaj śmieszne życzenia świąteczne, te bardziej tradycyjne, również smsy czy rymowane wierszyki. Coś dla siebie znajdą nawet osoby korzystające z gg.

Wśród takiej liczby życzeń na pewno znajdziesz te odpowiednie – dla babci, rodziców, koleżanek czy drugiej połówki. Dla osób starszych lepiej sprawdzą się życzenia tradycyjne – spokoju, radości i błogosławieństwa. Dla młodszych – śmieszne życzenia na Boże Narodzenie – spory zbiór zabawnych wierszyków ze Świętami w roli głównej. Nic tylko pisać! Ślijcie zatem życzeń jak najwięcej, niech każdy wie, że dobrze mu życzycie. A od nas – zdrowych i wesołych Świąt!